KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12644212
nr 1264 4212
Bertil Bull Hedlund
(1893-1950), Sverige
Etsning, Landskap, Signerad. Motivet: 21x30 cm
Utrop:
500 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:34:56
Bertil Bull Hedlund
Läs mer om Bertil Bull Hedlund